משחקים בהזמנה מוקדמת

 
מארז אספנים מיוחד הכולל:
  • עותק של המשחק The Legend Of Zelda: Tears Of The Kingdom
  • מארז מתכת
  • פוסטר מתכתי
  • ספר איורים ואומנות
  • ערכת סיכות
  •  

    ההרפתקה החדשה של לינק מחכה לכם ב-The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom רק בנינטנדו סוויץ'; תאריך השקה - 12/05/2023

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom - Collector’s Edition
599 ₪     539 ₪
 
היכנסו למגפיה של סאמוס בזמן שאתם מנווטים בשבילים המפותלים ובסביבות המיוחדות של כוכב הלכת החייזרי והמפתה אך מסוכן הזה. השתמשו בכוחות מיוחדים כמו ה-  Ball Morph וה- Beam Grapple כדי לגשת לאזורים שקשה להגיע אליהם ולמצוא את הדרך שלכם להתקדם. עם גרפיקה מחודשת, סאונד, אמנות ואפשרויות בקרה מעודכנות, הבכורה התלת-ממדית של סאמוס מגיעה לשיאים חדשים. ההרפתקה בגוף ראשון האייקונית שזכתה לשבחים, חוזרת עכשיו עבור Switch Nintendo.
 
תאריך השקה - 03/03/2023 
Metroid Prime Remastered
229 ₪
 
גלו את העבר המסתורי והקסום של סרזה, במסע ביער מכושף ומסתורי.

הרבה לפני שהמכשפה המחוננת הזו של אמנויות האופל זכתה לכינוי ביונטה, היא יצאה למסע גורלי לתוך יער אבלון האסור. לצדה היה צ‘שייר, השד הראשון שלה שרודף את בובת הצעצוע שלה. שחקו בתור סרזה וצ‘שייר וחפשו ביער הבוגדני כדי לחפש את הכוח להציל את אמה של סרזה. גלו את הסיפור של סרזה כשאתם חוקרים את יער אבלון הקסום והסיפורי. יער אבלון יפה בדיוק כמו שהוא מסוכן, סצנות סיפור עם קריינות מלאה מסופרות דרך העמודים המאוירים והתוססים של הספר.
 
תאריך השקה: 17/03/2023 
Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon
249 ₪
 
הרפתקה אפית ברחבי הארץ והשמיים של ממלכת הירול ממתינה לכם. במשחק ההמשך ל- Wild the of Breath תחילטו בצמכם מה הדרך שלכם לפעולה בין הנופים רחבי הידיים של הירול והאיים המסתוריים הצפים בשמיים. האם אתם יכולים לרתום את הכוח של היכולות החדשות של לינק כדיי להשיב מלחמה נגד הכוחות המרושעים שמאיימים על הממלכה? הרפתקה מדהימה בעולם מרהיב בגרפיקה ומשחקיות עוצרת נשימה
 
תאריך השקה: 12/05/2023
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
279 ₪
 
X צא'ט מהיר
בוואטסאפ
X