מכות

 
משחק המכות החמישי בסדרת משחקי ה-UFC המוכרת והאהובה!
שחקו את הלוחם האהוב עליכם נגד לוחמים אגדיים בUFC 
PS5 - UFC 5
399 ₪     349 ₪
 
Mortal Kombat גם לסוני פלייסטיישן 5!
PS5 - Mortal Kombat 11 Ultimate
280 ₪     169 ₪
 
מוכנים לצאת למסע בעקבות אוצר? 2 הלהיטים הגדולים Uncharted 4 ו- Uncharted Lost Legacy חוזרים אלינו בגרסת רימאסטרד המותאמת ל- PS5.
uncharted legacy of thieves collection PS-5
200 ₪
 

היכנסו לזירה עם רשימה ארוכה של סופרסטארים ואגדות של ה-WWE כולל רומן ריינס, "הסיוט האמריקאי" קודי רודס, רונדה ראוזי, ברוק לסנר, "סטון קולד" סטיב אוסטין ועוד!

2K Showcase: סרט ספורט תיעודי אינטראקטיבי: האלוף כבר כאן! שחקו דרך רגעי המפתח ונגד היריבים הקשוחים ביותר בקריירת ה-WWE בת 20 השנים של ג'ון סינה. ובזירה ראשונה, קחו על עצמכם את התפקיד של כל יריב - מהגדולים בכל הזמנים של ה-WWE - כשאתם שואפים להפיל את Mr. Hustle, Loyalty and Respect.
זו הכרזת (משחק) מלחמה! מצב המשחק עתיר האקשן והאהוב על המעריצים עושה את הופעת הבכורה שלו ב-WWE 2K23 ומספק מהומה מרובת משתתפים 3v3 ו-4v4 בתוך שתי זירות זו לצד זו, מוקפות בכלוב פלדה כפול!
המופע שלכם, הבחירות שלכם: עם MyGM, קחו את המושכות של תוכנית שבועית והתחרו מול מתחרים יריבים על הסמכות שלכם. כעת כולל יותר GMs לבחירה, אפשרויות הצגה נוספות, מספר עונות, כרטיסי משחק מורחבים וסוגי משחקים נוספים עבור עד 4 שחקנים.
אתם מחזיקים את כל הקלפים: אספו ושדרגו כרטיסים של סופרסטארים ואגדות של WWE כדי לבנות את הנבחרת האולטימטיבית ב- MyFACTION.
MyFACTION, שכולל כעת משחק מקוון מרובה משתתפים, מאפשר לכם לקחת את הנבחרת שלכם לאונליין ולהתחרות על שליטה מוחלטת.
בנו את העתיד שלכם ב- MyRISE: עברו דרך הווילונות לקראת הופעת הבכורה שלכם ב-WWE ועצבו את הקריירה שלכם כסופרסטארים של ה-WWE עם ההחלטות שאתם מקבלים לאורך הדרך, עם קווי עלילה ברורים - The Lock ו-The Legacy.
היקום כולו שלכם: עולם ה-WWE נמצא בקצות אצבעותיכם עם Universe Mode – מגרש המשחקים האולטימטיבי ששם אתכם אחראים על ה-WWE, החל מכוכבי על, סכסוכים, אלופים, מופעים שבועיים ואירועי פרימיום בשידור חי

WWE 2K23 - PS5
249 ₪
 
הזמנה מוקדמת, תאריך יציאה: 13.01.2023
PS5 - One Piece Odyssey
229 ₪
 
X צא'ט מהיר
בוואטסאפ
X