תקנון אתר MoveGame

 
תנאי השימוש באתר
 
התקנון הנל נועד כדי להבהיר את תנאי השימוש באתר, על כן אנו מבקשים כי תקראו את התקנון בעיון לפני הקניה. ביצוע רכישה באתר מהווה הצהרה לכך שקראת והסכמתם לכללים המצויינים בדף התקנון הזה. לקוח אשר מבצע רכישה באתר מקבל על עצמו את כללי התקנון ואינו יכול לבוא בטענות או בתביעות כלפי MoveGame אלא במקרה של הפרה ישירה מצידנו של תנאי השימוש. אנו ב MoveGame משתדלים לספק מידע רחב לגבי כל מוצר ומוצר באתר אך למרות כל זאת יתכנו אי דיוקים. במידה ואתם מוצאים כאלו נשמח לשמוע כמובן עליהם, אך אין אנו יכולים לקחת אחריות במקרים של טעויות בתיאור מוצר או דרישות מערכת מכיוון שנתונים אלו מסופקים על ידי חברות צד שלישי ולא על ידינו. כמו כן כלל התמונות באתר הינן להמחשה בלבד. 
 
קניה מאובטחת
 
הקניה באתר MoveGame הינה קניה מאובטחת בטכנולגית הצפנה SLL בחוזק מפתח של 128 BIT ונחשבת לשיטת האבטחה המתקדמת ביותר למסחר אלקטרוני. כל נתוני העיסקה מועברים באופן מאובטח ומוצפן דרך שרתים מאובטחים המשרתים את אתרי המסחר האלקטרוני הגדולים בעולם.
תעודות האותנטיקציה של חתימת הSSL מסופקות ע"י THAWTE 
 
אבטחת מידע ופרטיות
הפרטיות של לקוחות אתר MoveGame חשובה לנו מאד, על מנת לשמור על פרטיותכם כלקוחות אנו משתמשים בטכנולוגיית SSL בכל חיוב ועסקה. כמו כן כל מידע המוזן באתר על ידי לקוחותינו (כגון שם פרטי, שם משפחה, כתובת דואר ומייל) שמור במערכת למטרות הבאות: מימוש אחריות, אובדן חשבונית, וכתובת משלוח במידה והלקוח הזמין משלוח בדואר. הפרטים המוזנים באתר MoveGame ישמשו אותנו אך ורק עבור שירות הלקוח. במידה והלקוח מעוניין במחיקת המידע שהוזן באתר MoveGame על ידו יצטרך לשלוח בקשה למייל movegame1@gmail.com
X צא'ט מהיר
בוואטסאפ
X