תקנון אתר MoveGame

 
תנאי השימוש באתר
 
התקנון הנל נועד כדי להבהיר את תנאי השימוש באתר, על כן אנו מבקשים כי תקראו את התקנון בעיון לפני הקניה. ביצוע רכישה באתר מהווה הצהרה לכך שקראת והסכמתם לכללים המצויינים בדף התקנון הזה. לקוח אשר מבצע רכישה באתר מקבל על עצמו את כללי התקנון ואינו יכול לבוא בטענות או בתביעות כלפי ג'נסיס אלא במקרה של הפרה ישירה מצידנו של תנאי השימוש. אנו בג'נסיס משתדלים לספק מידע רחב לגבי כל מוצר ומוצר באתר אך למרות כל זאת יתכנו אי דיוקים. במידה ואתם מוצאים כאלו נשמח לשמוע כמובן עליהם, אך אין אנו יכולים לקחת אחריות במקרים של טעויות בתיאור מוצר או דרישות מערכת מכיוון שנתונים אלו מסופקים על ידי חברות צד שלישי ולא על ידינו. כמו כן כלל התמונות באתר הינן להמחשה בלבד.
 
קניה מאובטחת
 
הקניה באתר MoveGame הינה קניה מאובטחת בטכנולגית הצפנה SLL בחוזק מפתח של 128 BIT ונחשבת לשיטת האבטחה המתקדמת ביותר למסחר אלקטרוני. כל נתוני העיסקה מועברים באופן מאובטח ומוצפן דרך שרתים מאובטחים המשרתים את אתרי המסחר האלקטרוני הגדולים בעולם.
תעודות האותנטיקציה של חתימת הSSL מסופקות ע"י THAWTE
 
הזמנות
 
הזמנות חדשות מטופלות באתר על פי רוב בתוך פחות מ 24 שעות ממועד ביצוע ההזמנה. על מנת להאיץ את תהליך ההזמנה יש לוודא כי כל הפרטים הנדרשים אכן רשומים בטופס ההזמנה ורצוי אף לצרף מספר מספרי טלפון כדי שניתן יהיה ליצור קשר עם הלקוח במהרה במידת הצורך.לעיתים אשרור עסקה מותנה ביצירת קשר טלפוני עם הלקוח ובהתאם לשיקול הדעת הבלעדי של החנות. החיוב בכרטיס אשראי איננו אוטומטי, הוא מתבצע לאחר וידוא שהמוצר במלאי והכנתו למשלוח. על פי רוב הזמנות יוצאות בדרכן אל הלקוח ביום החיוב ולפיכך רוב המוצרים יצאו ללקוח עד כיומיים מתאריך ההזמנה במידת האפשר. התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי כאשר ניתן להשאיר את פרטיו דרך המערכת המאובטחת באתר או באמצעות הזמנה טלפונית. במקרה כזה צוות החנות יצור קשר איתכם בשביל לקבל ישירות את פרטי כרטיס האשראי.צורת תשלום נוספת היא בעזרת משלוח בדואר גוביינא (תשלום במזומן) בתוספת תשלום
 
משלוחים
 
כל המשלוחים בארץ חינם בדואר רשום!!! ניתן לבצע משלוח אקספרס/שליח בתוספת תשלום ובהנתן אפשרות לאזור מגוריכם
 
החזרות
 
ניתן להחזיר מוצר הנקנה ולקבל זיכוי של מלוא הסכום מלבד דמי המשלוח בתנאים הבאים:
1) על המוצר להיות סגור באריזתו המקורית, במצב חדיש ללא פגם
2) על המוצר להישלח אל החנות בתוך 14 יום מהתאריך שבו הוא נשלח
במידה והמוצר שונה או נפגם או נפתח ואו לפחות אחד מן התנאים המצוינים אינו מתקיים - לא ניתן להחזיר את המוצר.
X צא'ט מהיר
בוואטסאפ
X צא'ט מהיר
בוואטסאפ